loader image

Sukces matematyczny!

W środę 31.01.2024 r. w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród 32 laureatom konkursu „Matematyczny Kalendarz Adwentowy”.

Niezmiernie cieszymy się, że wśród nagrodzonych osób znalazło się aż 8 uczniów Zespołu Szkół Komunikacji!!!

Uczeń naszej szkoły Hubert Plewa (5B) pokonał swoich rywali i zajął zaszczytne 1 miejsce, a Jędrzej Kolski (5B) 2 miejsce. W 2023 roku do udziału w konkursie zapisało się ponad 1600 osób z całej Polski.

Nasi laureaci:

1 miejsce: Hubert Plewa 5B

2 miejsce: Jędrzej Kolski 5B

7 miejsce: Dominika Bomba 2D

8 miejsce: Dawid Tarabasz 5B

9 miejsce: Maja Kozłowska 2D

11 miejsce: Igor Zieliński 2D

15 miejsce: Dawid Hadas 2D

25 miejsce: Mateusz Kuchta 2D

Nagrody wręczyli: Pani Marszałek Paulina Stochniałek , Pan Dariusz Grzybek – Prezes Zarządu Fundacji Zakłady Kórnickie, współorganizator konkursu Pan dr Paweł Mleczko z Wydziału Matematyki i Informatyki UAM.

Zwycięzcy konkursu otrzymali dyplomy oraz atrakcyjne nagrody rzeczowe. Galę uświetnił wykład pt. „Osobliwość Technologiczna: punkt przełomowy historii czy zapowiedź cyfrowej apokalipsy”, który wygłosi dr Bartosz Naskręcki – adiunkt na Wydziale Matematyki i Informatyki UAM.

https://muma.edu.pl/podsumowanie-matematycznego-kalendarza-adwentowego/

Gratulujemy sukcesu!

Zespół Szkół Komunikacji im. Hipolita Cegielskiego
Skip to content