loader image

Rada Uczniowska


Rada Uczniowska Zespołu Szkół Komunikacji

 

PREZYDIUM RU ZESPOŁU SZKÓŁ KOMUNIKACJI

Przewodniczący – Dominik Łukowski

Uczęszczam do klasy o profilu informatycznym. W ubiegłym roku szkolnym pełniłem funkcje Sekretarza Rady Uczniowskiej. Posiadam bardzo duże doświadczenie w sprawach związanych z działalnością samorządową i społeczną. Od najmłodszych lat interesuję się szkolnictwem, stąd moje plany na przyszłość pozostania nauczycielem matematyki, informatyki i przedmiotów zawodowych. Interesuję się także fotografią, architekturą, projektowaniem wnętrz i lubię słuchać muzyki alternatywnej.

 

Zastępca Przewodniczącego – Jan Delmaczyński

Jestem uczniem XXXII LO w klasie 2 na profilu prozdrowotnym. W wolnym czasie grywam w tenisa, koszykówkę i planszówki lub słucham angielskiej muzyki z dwóch poprzednich dekad.

Sekretarz – Mikołaj Dunaj
Chodzę do klasy 2A i interesuje się koleją.

 

Reprezentant Technikum – Bartosz Barszcz

Od dwóch lat udzielam się w Młodzieżowej Radzie naszego internatu oraz aktywnie biorę udział w życiu klasowym. Interesuję się fotografią, pierwszą pomocą, informatyką, a także poezją. Działam także na rzecz osób z niepełnosprawnością w zaprzyjaźnionym stowarzyszeniu.

 

Reprezentantka Liceum – Emilia Urbaś
Jestem uczennicą 32 LO, klasy prozdrowotnej. W przyszłości chce robić coś związanego z biologią. W wolnym czasie bardzo lubię spotykać się z przyjaciółmi, poznawać nowych ludzi, ponieważ kontakty międzyludzkie są bardzo dla mnie istotne. Oprócz tego uwielbiam podróże i zwiedzanie nowych miejsc.

 

Członek Młodzieżowej Rady Miasta Poznania – Bartosz Bilski

Mam na imię Bartek, chodzę do klasy 2C. Jestem wiceprzewodniczącym Młodzieżowej Rady Miasta Poznania oraz aktywistą klimatycznym i równościowym. Od kwietnia 2019 roku działam na rzecz poznańskiej młodzieży. Interesuję się ludźmi, klimatem i działaniami oddolnymi.

 

Doradca ds. Medialnych Kacper Latuszewski

Jestem uczniem klasy o profilu technik informatyk. Interesuję się szeroko pojętym światem technologii, z wyszczególnieniem programowania. W wolnych chwilach gram na pianinie, ukulele i akordeonie.