loader image

Kategoria: Sport w ZSK

Mistrzostwa ZSK w Halowej Piłce Nożnej

Po feriach rusza kolejna edycja Mistrzostw ZSK w Halowej Piłce Nożnej.   Zapisy ruszają już teraz i będą trwać do 11 lutego 2022 do godziny 20:00!!    Drużyna musi składać się minimum z 6ciu zawodników jednej klasy a kapitan zgłasza chęć udziału drogą mailową na   podając imię i nazwisko wszystkich zawodników oraz klasę.    Zapraszam…

Sukces sportowy

W dniu 25.10.2021 r. w naszej sali gimnastycznej odbył się I etap Licealiady w Drużynowym Tenisie Stołowym Chłopców. Rozegraliśmy mecze z 4 LO oraz z 11 LO – oba mecze wygraliśmy wynikiem 3:0, co dało nam zwycięstwo w I etapie i awans do dalszych rozgrywek. II etap rozgrywek organizowaliśmy również w naszej sali 17.11.2021 r.…

”Duży sukces dla ZSK na Licealiadzie lekkoatlatycznej!

II miejsce zdobyła reprezentacja ZSK w klasyfikacji męskiej szkół ponadpodstawowych biorących udział w tegorocznych Indywidualnych Mistrzostwach w Lekkiej Atletyce, które odbyły się 06.10.2021 r. na stadionie Golęcin w Poznaniu. Reprezentacja naszej szkoły zdobyła aż 7 medali w tym 4 złote, 2 srebrne i 1 brązowy. Ogromny wysiłek włożony przez wszystkich naszych reprezentantów przyczynił się do…

MISTRZOSTWA ZSK W TENISIE STOŁOWYM

W piątek 1 października 2021 r. na terenie sali gimnastycznej, ul. Czajcza 14 odbyły się pierwsze w tym roku zawody szkolne. Do rywalizacji przystąpiło 33 uczniów, którzy rozgrywali swoje mecze do 2 wygranych setów systemem podwójnej eliminacji. Mecze były niezwykle zacięte i niejednokrotnie zawodnicy musieli rozstrzygać pojedynek na przewagi. Mecz finałowy został rozegrany do 3…

KOLEJNY SUKCES SPORTOWY UCZNIA NASZEJ SZKOŁY!!!

W dniu 26 września 2021r. Kamil Kostyk, uczeń klasy 2F zajął 1 miejsce w Mistrzostwach Wielkopolski Zrzeszenia LZS w tenisie stołowym w kategorii kadet. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów

Konkurs WIEDZY O SPORCIE – wyniki

W dniu 18 maja 2020 r. o godz. 17.00 zorganizowany został online pierwszy szkolny konkurs „Wiedzy o sporcie”, w którym wziąć udział mogli wszyscy uczniowie ZSK. Do rywalizacji zgłosiło się 14 osób. Wiedza uczestników oceniana była przez przygotowane pytania testowe w Forms przez nauczycieli wychowania fizycznego Katarzynę Makowską i Małgorzatę Tomczak – Niewiadę. Zadaniem uczestników…

SPORT w ZSK

Uczniowie Zespołu Szkół Komunikacji odnoszą wiele sukcesów sportowych. Jednym z największych wyników tego roku szkolnego było zajęcie II-go miejsca w Licealiadzie z Piłki Ręcznej w kategorii mężczyzn i II-go miejsca w Licealiadzie Lekkoatletycznej w klasyfikacji męskiej szkół ponadgimnazjalnych Poznania. Poza tym szkoła zajęła IV miejsce w Międzynarodowym Turnieju Piłki Siatkowej na Łotwie. W poprzednich latach szkoła…

KONKURS WIEDZY O SPORCIE!

W poniedziałek 18.05. o godzinie 17:00 odbędzie się online szkolny konkurs wiedzy o sporcie. Zachęcamy do udziału wszystkich uczniów ZSK. Zgłoszenia wysyłamy do lub podając imię i nazwisko oraz klasę, a w tytule wiadomości ”Konkurs wiedzy o sporcie”. Termin zgłoszeń upływa w niedzielę 17.05. Serdecznie zapraszamy 🙂 Katarzyna Makowska i Małgorzata Tomczak-Niewiada szczegóły…

”Bliżej Tokyo 2020”

W pierwszym tygodniu ferii rusza projekt ”Bliżej Tokyo 2020”. Zakłada on przybliżenie kultury japońskiej i dalekowschodnich sztuk walk w roku Igrzysk Olimpijskich w Tokyo. W ramach projektu będzie można poznać karate, aikido, iaido, judo i ciekawostki związane z Japonią. Spotkania rozpoczną się w pierwszym tygodniu ferii od poniedziałku do czwartku w godzinach 9:00 – 10:30…

W dniu 24 października 2019 r. Nasza szkoła brała udział oraz była organizatorem Licealiady w Drużynowym Tenisie Stołowym Chłopców. Niestety nie udało Nam się powtórzyć wyniku uzyskanego w zeszłym roku (III miejsce w Poznaniu). W wyniku losowania trafiliśmy na zawodnika, który jest czołowym zawodnikiem wielkopolski w tej dyscyplinie i to jego szkoła cieszyła się z awansu…

Skip to content