loader image

Kategoria: Sport w ZSK

Święto sportu z ZSK

W dniu 1 czerwca 2022 r. w godz. 9.30-14.30 na obiektach Młodzieżowego Ośrodka Sportowego na ulicy Gdańskej 1 w Poznaniu odbyło się Święto Sportu dla społeczności szkolnej ZSK w Poznaniu. W rywalizacji wzięły udział 23 klasy, w tym: · 130 uczniów klas 1 (6 klas) · 145 uczniów klas 2 (7 klas) · 158 uczniów…

Mistrzostwa Poznania w Siatkówce Plażowej

Dnia 02.06.2022 odbyły się Mistrzostwa Poznania w Siatkówce Plażowej Chłopców. Na obiekcie Chwiałka stawiły się 32 pary do rywalizacji. Naszą szkołę reprezentowali : Para nr 1 : Łukasz Szczyt 4C oraz Jakub Pinkowski 3C Para nr 2:  Szymon Stachecki 3GLa oraz Filip Nowacki 1A Rezerwowy : Jan Czyżewski 3Gb Panowie niestety nie mieli możliwości wcześniejszego…

Turniej piłki siatkowej

Zakończyliśmy z powodzeniem kolejne rozgrywki w ramach Mistrzostw Zespołu Szkół Komunikacji. Turniej piłki siatkowej wyłonił tegoroczna najlepszą klasę w tej dyscyplinie.Zwycięzcami zostali uczniowie klasy 4d, którzy praktycznie od samego początku uchodzili za faworytów. W piątkowym finale rozgrywek pokonali po dość ekscytującym spotkaniu klasę 3GB w setach do 22 i 21 oraz klasę 4c również w…

Amatorski Turniej Piłki Siatkowej.

W ostatnią niedzielę, tj. 10.04.2022 w Dopiewie odbył się Amatorski Turniej Piłki Siatkowej. Znajomy sędzia i działacz sportowy w gminie Dopiewo, Pan Mariusz Frąckowiak zaprosił uczniów naszej szkoły wraz z opiekunem  (prof. Marcin Witczak) do udziału w tym turnieju. Drużyna w składzie: Jakub Pinkowski Łukasz Szczyt Bartosz Jamrożek Szymon Konieczka Filip Nowacki Szymon Stachecki Mateusz…

Mistrzostwa ZSK w halowej piłce nożnej dobiegły końca. 

W piątkowym finale stawiły się wszystkie promowane drużyny. Mecze były bardzo zacięte choć znaleźli się i tacy, którzy nie czuli presji zawodów i udział w turnieju potraktowali jako świetną zabawę z piłką nożną – brawo chłopaki 🙂 Ale wiadomo, że turniej rządzi się swoimi prawami i trzeba wyłonić zwycięzcę. Mistrzami Zespołu Szkół Komunikacji w halowej…

Mistrzostwa Poznania w siatkówce

Na początku tego miesiąca, po kilku nieudanych próbach, w końcu zorganizowany został turniej w ramach Mistrzostw Poznania w Siatkówce chłopców. Organizatorem turnieju było VI LO i oprócz naszej ekipy na placu boju znalazła się jeszcze drużyna z XV LO. Tylko zwycięzca turnieju zapewniał sobie awans do kolejnej rundy, a jak nam poszło zobaczcie  na sportowej…

Sukces sportowy.

Miło nam poinformować o pozaszkolnym sukcesie sportowym uczniów ZSK (Szymon Stachecki 3GLa i Łukasz Szczyt 4C) oraz absolwentów ZSK (Filip Roszyk i Krzysztof Bachorski). „AMATORZY” w niedzielę 06.03.2022 rozegrali ostatni mecz w tegorocznej edycji Lubońskiej Amatorskiej Ligi Siatkówki na poziomie 3 ligi. Zwycięstwo w meczu zapewniło im 7 miejsce (na 11 drużyn) oraz spokojną przyszłość…

Finał WOŚP w ZSK

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy 2022, jej FINAŁ przeszedł do historii. Zespół Szkół Komunikacji w formie Turnieju Siatkówki również wsparł tę fantastyczną akcję!! Wyniki turnieju, zbiórki pieniędzy oraz relacja foto z eventu dostępne pod linkiem https://www.facebook.com/Sport-w-ZSK-203062933211024/ Serdecznie zapraszam do zapoznania się z dostępnymi tam materiałami 🙂 Ze sportowym pozdrowieniem Marcin Witczak

Mistrzostwa ZSK w Halowej Piłce Nożnej

Po feriach rusza kolejna edycja Mistrzostw ZSK w Halowej Piłce Nożnej.   Zapisy ruszają już teraz i będą trwać do 11 lutego 2022 do godziny 20:00!!    Drużyna musi składać się minimum z 6ciu zawodników jednej klasy a kapitan zgłasza chęć udziału drogą mailową na   podając imię i nazwisko wszystkich zawodników oraz klasę.    Zapraszam…

Sukces sportowy

W dniu 25.10.2021 r. w naszej sali gimnastycznej odbył się I etap Licealiady w Drużynowym Tenisie Stołowym Chłopców. Rozegraliśmy mecze z 4 LO oraz z 11 LO – oba mecze wygraliśmy wynikiem 3:0, co dało nam zwycięstwo w I etapie i awans do dalszych rozgrywek. II etap rozgrywek organizowaliśmy również w naszej sali 17.11.2021 r.…

Skip to content