loader image

Kategoria: Sport w ZSK

Mistrzostwa ZSK w piłce siatkowej

Wczoraj rozegrany został turniej finałowy pomiędzy czterema klasami: 5B, 4E, 3B i 2D. W półfinałach spotkali się reprezentanci klas : 4E z 2D    oraz      5B z 3B…

Wiosenny Turniej Piłki Siatkowej w Dopiewie

Kolejny raz dwie drużyny kierowane przez prof Marcina Witczaka wystąpiły w zamkniętym turnieju piłki siatkowej w Dopiewie. ZSK Poznań: Szymon Konieczka (c) Filip Bańka Bartosz Jamrożek Jan Pinkowski Wojciech Paczkowski…

II Turniej Just Dance ZSK

Ruszyły zapisy do II Turnieju Just Dance ZSK, który odbędzie się 12.04.2024 od godz. 12:15 w świetlicy szkolnej przy ul. Fredry 13. Wszystkich zainteresowanych proszę o wysłanie zgłoszenia przez dziennik…

Mistrzostwa ZSK w piłce siatkowej

Na dobre ruszamy z rozgrywkami w ramach Mistrzostw ZSK w piłce siatkowej. Do turnieju zgłosiło się 13 ekip ale tylko 9 wystąpi w fazie głównej turnieju. W eliminacjach awans uzyskały…

Mistrzostwa ZSK w Halowej Piłce Nożnej

19.01.2024 został rozegrany II. etap tegorocznych Mistrzostw ZSK w Halowej Piłce Nożnej, a zaraz po nim Finał. W szranki stanęli uczniowie klas :  5B, 4A, 3C, 3E, 2D i 2E…

Mistrzostwa Poznania w piłce siatkowej

16 stycznia br.  Zespół Szkół Komunikacji zakończył udział w rozgrywkach Mistrzostw Poznania w piłce siatkowej. Na hali sportowej Energetyka Poznań rozegrany został dziś turniej II.etapu Mistrzostw Poznania w piłce siatkowej…

KOSZYKARSKIE EMOCJE!

W tym roku szkolnym drużyna koszykarzy popisała się swoimi umiejętnościami sportowymi! 30 listopada przy ulicy Ściegiennego został rozegrany I etap Licealiady w koszykówkę chłopców. W turnieju brały udział LO 11,14 oraz ZSK. Reprezentacja naszej szkoły…

Turniej Eliminacyjny w piłce halowej

Dnia 01.12.2023 na sali przy ulicy Czajczej 14 o godzinie 16:00 rozpoczął się Turniej Eliminacyjny klas pierwszych do Turnieju Głównego o Mistrzostwo ZSK w Halowej Piłce Nożnej 2023/2024. Do boju…

Zespół Szkół Komunikacji im. Hipolita Cegielskiego
Skip to content