loader image

Kontakt

 

Adres Zespół Szkół Komunikacji im. Hipolita Cegielskiego w Poznaniu
ul. Fredry 13, 61-701 Poznań
Telefon 61 852 06 42
E-mail
NIP 778-13-82-559
REGON 639801521
Lokalizacja Zobacz nas na mapie
Godziny pracy sekretariatu poniedziałek-piątek, 7:00-15:00

Administracja i dyrekcja szkoły

Imię i nazwisko Adres e-mail
Sekretariat dyrektora Katarzyna Nowak
Dyrektor Ryszard Pyssa kontakt przez sekretariat
Wicedyrektor Agnieszka Brych
Wicedyrektor Jerzy Janicki
Wicedyrektor Justyna Andrzejak
Sekretariat uczniowski
Technikum Komunikacji
ul. Fredry 13
Agnieszka Bajer
Sekretariat uczniowski
XXXII Liceum Ogólnokształcące
Gimnazjum nr 60
ul. Bukowska 53
Agata Pawlak
Sekretariat
Internat
Anna Kawicka
Kierownik szkolenia praktycznego Justyna Andrzejak
Kierownik internatu Wojciech Płociniczak
Kierownik gospodarczy Barbara Rabęda
Kadry Sławomira Dudzińska
Główna księgowa Regina Kostrzewska
Płace Hanna Nowak

 

Pedagog / psycholog

Imię i nazwisko Adres e-mail
Pedagog szkolny Dorota Frąckowiak
Psycholog szkolny Emilia Gostomska

Katarzyna Góra

Kadra pedagogiczna

Imię i nazwisko Adres e-mail
Iwona Agacińska
Justyna Andrzejak
Róża Andrzejczak
Barbara Broszkiewicz-Łoś
Agnieszka Brych
Magdalena Dysiewicz
Zdzisław Filipek
Agnieszka Frankowska
Dorota Frąckowiak
Robert Garcon
Radosław Gilewicz
Jerzy Gimżewski
Alicja Gizelska
Kamil Giżyński
Emilia Gostomska
Ewa Iwaniec
Michał Jadwiszczok
Kamilla Jakubowska
Jerzy Janicki
Grzegorz Kaźmierczak
Adam Kobiałka
Rafał Kocik
Piotr Kostrzewski
Kamila Kościelniak
Wojciech Kowalewski
Adam Kozłowski
Sebastian Kubica
Katarzyna Lancmańska
Sandra Lasota
Gabriela Ledachowicz
Agata Lerczak
Anna Makarewicz
Katarzyna Makowska
Ewa Mielczarek
Renata Mikołajczak
Małgorzata Mizerka
Norbert Mocek
Filip Napierała
Marek Niezborała
Marek Nowak
Joanna Obstalecka
Wojciech Ostrowski
Marek Piątek
Artur Pietrzak
Wojciech Płociniczak
Małgorzata Popławska-Dominquez
Katarzyna Prętka
Ryszard Pyssa kontakt przez sekretariat
Jakub Rabenda
Michał Raus
Dorota Renk
Małgorzata Rękoś
Adriana Rozwadowska
Jerzy Sabiniewicz
Szymon Sikora
Iwona Smierzchalska
Tomasz Sobczak
Piotr Sołtysik
Magdalena Sopa
Ilona Starosta
Przemysław Starosta przemysł
Beata Szkudlarek
Piotr Szulada
Emilia Szutowska-Pietranis
Jacek Szygenda
Andrzej Szymaniak
Paulina Szymczak
Mirosław Szyper
Dorota Szypko
Magdalena Śliwa
Ewa Tarabasz
Jolanta Tendera
Małgorzata Tomczak-Niewiada
Robert Tyma
Sławomir Wartacz
Wiesława Wasielak
Małgorzata Walkowiak
Marta Wawrzyniak
Marcin Witczak
Paulina Witczak
Agata Wojcieszak
Katarzyna Woźnica
Ireneusz Zawal
Jacek Zwierzyński