loader image

Memoriał Urszuli Marciniak”

Dnia 11 stycznia 2024r odbyły się szkolne eliminacje w Konkursie Matematycznym „Memoriał Urszuli Marciniak” . Te otwarte zawody w rozwiązywaniu łamigłówek diagramowych mają na celu szerzenie i popularyzowanie logicznego myślenia oraz podniesienie kultury matematycznej wśród Polaków.

Rywalizacja w eliminacjach była zaciekła. W zawodach wystartowało 376 Młodzików, 350 Juniorów oraz 359 Licealistów z całej Polski.

Miło nam poinformować, się do finału, który będzie miał miejsce 23 marca w gmachu UAM zakwalifikowali się: Dominika Bomba (IID),Kamil Drozd (IE), Kajetan Antczak (IID), Marek Zajeżdżałka (IID), Igor Zieliński (IID) i Jan Siwy(IID).

Serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów w finale !

Zespół Szkół Komunikacji im. Hipolita Cegielskiego
Skip to content