loader image

Ranking Perspektywy 2021

Wyniki tegorocznego rankingu Perspektyw 2021 są już powszechnie znane.

Przypomnijmy, że Technikum Komunikacji w rankingu techników zajęło 4 miejsce w kraju w klasyfikacji maturalnej, 7 miejsce w kraju w klasyfikacji generalnej i po raz 10 z rzędu uzyskało tytuł najlepszego technikum w Wielkopolsce.

Po ogłoszeniu wyników rankingu gratulacje dla nauczycieli, uczniów i absolwentów przesłali m.in. Prezydent Poznania Jacek Jaśkowiak i Rektor Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza prof. dr hab. Bogumiła Kaniewska. Wiceprezydent Mariusz Wiśniewski przekazał szkole nagrodę pieniężną w wysokości 10 tys zł na wzbogacenie bazy dydaktycznej szkoły. Propozycje uczniów i absolwentów dotyczące przeznaczenia tej kwoty (tylko na pomoce naukowe) można kierować na adres Rady Uczniowskiej.