loader image

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur

Dnia 21 marca odbył się w szkole Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur. Znamy już wyniki:

§ wynik „bardzo dobry” w swojej kategorii uzyskali: Karol Ziętkiewicz, uczeń klasy IE i Mateusz Kuchta , uczeń klasy IID.

§ „wyróżnienia” w swoich kategoriach otrzymali: Michał Majcherczak IE, Kamil Drozd IE, Paweł Zysnarski IIC, Grzegorz Zysnarski IIE, Jonatan Karmiński, IIC, Jan Topolewski IID, Ernest Płonka IID, Michał Szatkowski, Michał Nadobnik kl.IIB, Antoni Piętka IIC, Wiktor Kycia IID, Mikołaj Zakrzewicz IID, Daniel Stawicki IIID, Filip Berg IIIC, Adrian Konieczny VC, Norbert Kostka VC, Wiktor Piórkowski VB, Hubert Plewa VB.

Serdecznie gratulujemy osiągnięć w konkursie!

Zespół Szkół Komunikacji im. Hipolita Cegielskiego
Skip to content