loader image

XXXVI Olimpiada Filozoficzna

Hura! Gratulujemy!

Filip Skrzypczak z klasy 4G pokonał kolejny etap olimpijskich zmagań! Przeszedł eliminacje ustne okręgu poznańskiego XXXVI Olimpiady Filozoficznej i wraz z czterema innymi osobami jest rekomendowany do etapu ogólnopolskiego Olimpiady Filozoficznej.

Już tytuł finalisty w tej olimpiadzie otwiera drzwi na wiele kierunków studiów. Zdobywcy olimpijskich laurów otrzymują wstęp nie tylko na takie kierunki jak prawo i ekonomia, ale także na matematykę czy pokrewne kierunki ścisłe, a nawet na politechnikę (w tym tak elitarne jak informatyka na Politechnice Warszawskiej).

Dowodzi to, że Olimpiada Filozoficzna jest doskonałym wyborem dla tych, którzy dają sobie radę z precyzyjnym i analitycznym myśleniem.

Następna tura rywalizacji ma miejsce w kwietniu.

Trzymamy kciuki!

Zespół Szkół Komunikacji im. Hipolita Cegielskiego
Skip to content