loader image

Turniej Just Dance ZSK

W dniu 07.03. w świetlicy szkolnej ZSK przy ul. Fredry 13 odbył się, po raz pierwszy w historii szkoły, Turniej Just Dance ZSK.

Do turnieju zgłosiło się 16. uczestników, którzy rywalizowali ze sobą w różnych stylach tańca, grając w wylosowanych parach w Just Dance.

Najlepszymi tancerzami ZSK okazało się kilku uczniów. 1. miejsce zajęła Martyna Piątek z 3G, 2. miejsce Wojciech Paczkowski z 2B, 3. miejsce Dawid Stępniak z 2C.

Na wyróżnienie zasłużyła Maja Knaflewska z 3A, Mateusz Nowakowski z 2B oraz Alan Helsner z 4B.

Turniej Just Dance ZSK

Wszystkich uczestników turnieju cechowało poczucie rytmu, umiejętność odwzorowania układu tanecznego, a przede wszystkim odwaga, jaką wykazali się występując przed jury i publicznością. Turniej powstał z inicjatywy Kacpra Czerwińskiego z 2C, który pomógł w zorganizowaniu konkursu i pilnował przebiegu wszystkich konkurencji. W jury konkursu zasiadła pani Paulina Witczak i Małgorzata Tomczak-Niewiada. Poza punktami od jury uczestnicy otrzymywali również punkt z systemu gry Just Dance.

Zespół Szkół Komunikacji im. Hipolita Cegielskiego
Skip to content