loader image

31. Finał WOŚP na Czajczej 14 w Poznaniu

Tegoroczna edycja, cyklicznie organizowanego przez prof Marcina Witczaka, Turnieju Piłki Siatkowej z okazji finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy była wyjątkowa. 
Jak co roku udział wzięły trzy, stałe i niezmienne drużyny – Absolwentów ZSK, Absolwentów Gimnazjum 60 oraz Uczniów ZSK. Natomiast niespodzianką w tym roku była liczna, zwarta w boju o zwycięstwo i niesamowicie pozytywna drużyna Rodziców (w poprzednich edycjach drużyna Nauczycieli) w składzie : Panie – Barbara Kolasa-Szczucka, Katarzyna Czajkowska oraz w podwójnej roli (rodzic i wychowawca w internacie)  Jadwiga Serafin oraz Panowie – Maciej Kolasa, Krzysztof Domżalski, Krzysztof Izydorski, Rafał Skrzypczak, Tomasz Opielewicz, Rafał Drobnik, Marek Frątczak.  Nauczycieli oprócz Pani Serafin  reprezentowali : debiutujący na turnieju prof Szymon Sikora oraz stały bywalec i organizator imprezy prof Marcin Witczak.
Cel – szczytny, impreza  i atmosfera – wspaniałe, zabawa – fantastyczna, ludzie – niesamowici …
Dziękuję niezwykle serdecznie wszystkim obecnym podczas turnieju , tym grającym, sędziującym, kibicującym i robiącym zdjęcia. Kto wygrał a kto niestety przegrał jest mniej ważne ,ale na pełną relację zapraszam na stronę Facebook – Sport w ZSK
Do zobaczenia za rok – SIEMA
Marcin Witczak
Zespół Szkół Komunikacji im. Hipolita Cegielskiego
Skip to content