loader image

Słowa mają moc!

21.03.2022 w Zespole Szkół Komunikacji połączyliśmy Międzynarodowy Dzień Walki z Dyskryminacją i Rasizmem z finałem projektu Solidarność! Podaj Dalej! 

Słowa mają moc!

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z działań klas dwujęzycznych 2C i 3C pod opieką p. Sandry Lasoty i  p. Joanny Obstaleckiej. Po analizie obrazów z tegorocznej edycji, spotkaniu z fotografem i warsztatach pisarskich przyszedł czas na wysłanie ponad 130 kartek do szkół i instytucji w Polsce, Hiszpanii, Chorwacji, Słowenii i we Włoszech. W ramach podsumowania klasa 2C uczestniczyła w spotkaniu z Bunim Phillipsem zorganizowanym przez Polską Akcję Humanitarną, podczas którego uczniowie mogli wysłuchać jego historii i wziąć udział w dyskusji na temat życia czarnoskórego Polaka. 

Jeśli  zastanawiacie się, dlaczego dziś  uczniowie występują dziś w mniej formalnych strojach – tak obchodzimy w ZSK pierwszy dzień wiosny. 

#FundacjaSzkołazKlasą  #Erasmus+  #Solidarność!Podajdalej!  #BuildEuropeanFraternityCard(BEST)  

#PolskaAkcjaHumanitarna 

Zespół Szkół Komunikacji im. Hipolita Cegielskiego
Skip to content