loader image

Dlaczego warto uczyć się języka hiszpańskiego w ZSK?

Nauka j. hiszpańskiego to intensywna praca, ale też wspaniała przygoda dająca wspomnienia i umiejętności na całe życie. W ZSK kładziemy duży nacisk na poznanie kultury krajów hiszpańskojęzycznych i zdobycie praktycznych umiejętności porozumiewania się w tym języku obcym. Serdecznie zapraszamy do dołączenia do naszej hiszpańskiej załogi!!

Duże hiszpańskie firmy działają na całym świecie! Znajomość tego języka jest przydatna w znalezieniu pracy w coraz bardziej zglobalizowanym świecie i jego zastosowanie jest znaczące w sieci, jak również w komunikacji naukowej i technicznej.

Nie tylko imponujące zabytki i wspaniałe dzieła sztuki sprawiają, że Hiszpania to jedno z najczęściej odwiedzanych państw Europy. Turystów przyciągają wspaniały klimat, ciepłe morze, urocze plaże, pyszne jedzenie i otwartość mieszkańców tego pięknego kraju. Językiem hiszpańskim posługuje się ponad 400 milionów ludzi. Obowiązuje on oczywiście w Hiszpanii, ale jest też językiem urzędowym 20 państw obu Ameryk – od Meksyku po Argentynę. Popularność ta sprawia, że coraz więcej osób w Polsce wybiera hiszpański go jako drugi język do nauki po angielskim.

¡Hasta la vista!

Zespół Szkół Komunikacji im. Hipolita Cegielskiego
Skip to content