loader image

Wycieczka edukacyjna

W środę 3. listopada uczniowie trzecich klas technikum elektronicznego naszej szkoły mieli okazję zwiedzić firmy Instalcompact oraz Instalcoompact Service w Tarnowie Podgórnym. Firmy te specjalizują się m.in. w projektowaniu, produkcji oraz serwisowaniu najnowocześniejszych zestawów hydroforowych, pompowni technologicznych, pompowni i tłoczni ścieków oraz w technologiach uzdatniania wody. Realizują również technologie biogazowe. Technologie te dla niezawodnego działania wykorzystują najnowocześniejsze rozwiązania z zakresu elektroniki oraz automatyki przemysłowej.
W trakcie pobytu nasi uczniowie zapoznali się z organizacją oraz funkcjonowaniem bardzo nowoczesnej, technologicznej firmy, mieli też okazję przyjrzeć się produkcji najnowocześniejszych systemów technologicznych. Szczególne zainteresowanie naszych uczniów wzbudzały oczywiście układy elektroniczne oraz układy automatyki przemysłowej, stosowane w produkowanych systemach technologicznych.
Za umożliwienie wycieczki oraz interesujący program dziękujemy Panom: Piotrowi Jackowi oraz Marcinowi Rechulowi z Instalcompact Service.
Skip to content