loader image

Sprawdzian kompetencji z języka angielskiego dla kandydatów do oddziału dwujęzycznego

W poniedziałek 9 sierpnia 2021 roku w budynku Zespołu Szkół Komunikacji – ul. Fredry 13 – o godzinie 10.00 odbędzie się  sprawdzian kompetencji z języka angielskiego dla kandydatów do oddziału dwujęzycznego.

Proszę zabrać ze sobą legitymację szkolną i długopis. Na test może przyjść tylko osoba zdrowa, bez objawów chorobowych kompatybilnych z Covid-19. Kandydaci powinni stosować się do zasad obowiązujących podczas pandemii Covid-19 (dystans społeczny, dezynfekcja i maseczki podczas wchodzenia na salę egzaminacyjną).

Kandydaci, którzy przystępowali do testu kompetencji w rekrutacji podstawowej, nie przystępują do testu ponownie.

Zespół Szkół Komunikacji im. Hipolita Cegielskiego
Skip to content