loader image

Sukcesy młodych poetów z klasy 4b!

Dnia 2 grudnia 2019 odbył się finał VIII edycji konkursu poetyckiego „Spojrzenia 2019”, organizowanego przez Wojewódzką Bibliotekę Publiczną i Centrum Animacji Kultury w Poznaniu. Wśród ponad dwustu ocenianych prac znalazły się utwory uczniów naszej szkoły.

Piotr Maik (klasa 4B) zdobył I miejsce, natomiast Mateusz Szczepański (klasa 4B) otrzymał wyróżnienie.

Wyróżnione wiersze laureatów będzie można przeczytać w lutym 2020 w dodatku specjalnym do czasopisma WBPiCAK „Panorama Wielkopolskiej Kultury”, dostepnym w każdej bibliotece publicznej województwa wielkopolskiego oraz na stronie internetowej biblioteki w zakładce Biblioteka/Materiały do pobrania.

Gratulujemy! Cieszymy się! Jesteśmy z Was dumni!

Relacja z finału znajduję się na stronie WBPiCAK:

https://www.wbp.poznan.pl/strefa-bibliotekarza/konkursy/spojrzenia-2019-final-konkursu-poetyckiego/

Zespół Szkół Komunikacji im. Hipolita Cegielskiego
Skip to content