loader image

CIEKAWE SPOTKANIE Z AMBASADORKĄ ZWOLNIENI Z TEORII

19 września 2023 r. gościliśmy w szkole Ambasadorkę Zwolnieni z Teorii. W spotkaniu uczestniczyli uczniowie klasy 3A i 4F.

Podczas spotkania Ambasadorka przedstawiła korzyści wynikające z tworzenia projektów społecznych.

Wraz z wprowadzeniem do szkół przedmiotu Biznes i Zarządzanie projekt zespołowy staje się metodą wykorzystywaną w polskiej szkole na większą skalę. Fundacja Zwolnieni z Teorii od dziesięciu lat realizuje ten cel w ramach Olimpiady Zwolnieni z Teorii objętej patronatem Ministerstwa Rozwoju i Technologii.

Celem Fundacji Zwolnieni z Teorii jest wspieranie młodzieży w rozwijaniu kompetencji przyszłości 4K (kooperacji, kreatywności, krytycznego myślenia, komunikacji) poprzez realizację projektów zespołowych.

Było to ponad 45-minutowe spotkanie podczas którego, wyświetlana jest prezentacja multimedialna Taka forma wystąpienia zachęca średnio 3 razy więcej uczniów do realizacji projektu.

Zespół Szkół Komunikacji im. Hipolita Cegielskiego
Skip to content