loader image

ZSKAUDIO – pasjonaci dźwięku i organizacji eventów

Jesteśmy grupą uczniów Zespołu Szkół Komunikacji w Poznaniu, którzy zafascynowani są dźwiękiem oraz organizacją imprez szkolnych i pozaszkolnych. Nasze działania skupiają się głównie na nagłaśnianiu, oświetleniu oraz prowadzeniu różnego rodzaju wydarzeń. Jesteśmy zespołem pasjonatów, którzy nie boją się wyzwań i zawsze dążą do doskonałości. 

Zespół  ZSKAUDIO powstał w wyniku połączenia sił kilku osób, które dzielą wspólną pasję do muzyki. 

zskaudio ZSKAUDIO

Członkowie zespołu ZSKAUDIO to osoby o różnych zainteresowaniach. Każdy z nas wnosząc coś od siebie, tworzy zgrany team, który potrafi działać sprawnie i skutecznie. Nasza praca opiera się na zasadzie, że każdy robi to, co potrafi najlepiej, a dzięki temu zawsze osiągamy sukces. Opiekunem naszego zespołu jest profesor Rafał Kocik.  

(Igor Szajstek) 

Zespół Szkół Komunikacji im. Hipolita Cegielskiego
Skip to content