loader image

Szkolne NBA 2022

Do szkolnego turnieju koszykówki zgłosiło się szesnaście drużyn. Rozgrywki odbywały się w październikowe, popołudniowe czwartki, które przynosiły dużo sportowych emocji. W pierwszym tygodniu grały klasy pierwsze. Do finału przeszła klasa 1E– Gratulujemy! Drugie miejsce zajęła klasa 1C, trzecie klasa 1A, a na czwartym miejscu znalazła się 1B.

W drugim tygodniu rozgrywek spotkały się klasy drugie i finał zdobyła klasa 2A, również składamy gratulacje zawodnikom. Drugie miejsce zajęła 2B, trzecie 2C, a czwarte klasa 2D. W trzecim tygodniu walczyły z sobą klasy trzecie. 3E przeszła do finału wygrywając wszystkie spotkania. Brawo!!! Drugie miejsce zdobyła klasa 3A, trzecie klasa 3F, czwarte 3C.  W ostatnich eliminacjach grały klasy czwarte. Ostatecznie do finału przeszła klasa 4GC zdobywając największą liczbę punktów. Druga była klasa 4c, trzecia 4D, czwarta 4GD. Podsumowując: W Mikołajkowym finale spotkają się klasy 1E, 2A,3E, 4GD. Szczegóły tego spotkania będą podane w dzienniku do kapitanów drużyn. Pozostałym uczestnikom spotkania, dziękujemy za udział w rozgrywkach i dostarczenie wielu sportowych wrażeń.