loader image

Sukces matematyczny Mai Obidzińskiej

Dnia 10 marca odbyły się eliminacje do konkursu „Memoriał Urszuli Marciniak” – to otwarte zawody w rozwiązywaniu łamigłówek diagramowych. Celem konkursu jest popularyzacja matematyki, zadań logicznych, łamigłówek matematycznych i logicznych oraz podniesienie kultury matematycznej wśród Polaków.

(https://emi.wmi.amu.edu.pl/wydarzenie/memorial-urszuli-marciniak-2022/)

Z wielką radością informujemy, że Maja Obidzińska, uczennica klasy IIE awansowała do finału konkursu , który odbędzie się w najbliższą sobotę w murach UAM. W kategorii Licealiści w eliminacjach udział wzięło 245 osób, do finału zakwalifikowało się 37 osób. Serdecznie gratulujemy Mai sukcesu i życzymy powodzenia w finale.

Zespół Szkół Komunikacji im. Hipolita Cegielskiego
Skip to content