loader image

Sukces sportowy

W dniu 25.10.2021 r. w naszej sali gimnastycznej odbył się I etap Licealiady w Drużynowym Tenisie Stołowym Chłopców.

Rozegraliśmy mecze z 4 LO oraz z 11 LO – oba mecze wygraliśmy wynikiem 3:0, co dało nam zwycięstwo w I etapie i awans do dalszych rozgrywek.

II etap rozgrywek organizowaliśmy również w naszej sali 17.11.2021 r.

Rozegrane zostały mecze z 2 LO wygrane 3:0 oraz z 8 LO, które po niezwykle wyrównanym pojedynku przegraliśmy 2:3. Zajęliśmy 2 miejsce w grupie, dające nam awans do ścisłego finału.

W dniu 22.11.2021 r. o godzinie 10:00 w auli Sportowej Szkoły Podstawowej nr 14 rozpoczęły się turnieje finałowe. Niestety w pierwszym meczu finałowym przyszło nam się zmierzyć z najlepszą drużyną drugiej grupy, czyli 14 LO, i w tym meczu znowu zabrakło nam szczęścia. Przegraliśmy o włos z wynikiem 2:3.

Po przegranym meczu mogliśmy walczyć już tylko, albo aż, o 3 miejsce. W starciu z LO Salezjańskim lepsi okazali się nasi chłopcy, wygrywając 3:0.

Uczniowie ZSK w składzie: Kamil Kostyk 2F, Jakub Lehnhardt 4C oraz Rafał Sodkiewicz 3GD – rezerwa, zajęli po zaciętych i niezwykle wyrównanych pojedynkach z najlepszymi zespołami Poznania (I miejsce 14 LO, II miejsce 8 LO) III miejsce w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej – Licealiada w Drużynowym Tenisie Stołowym Chłopców

Serdeczne gratulacje i wyrazy uznania dla zawodników!!!

Opiekun drużyny: mgr Katarzyna Makowska

Skip to content