loader image

”Duży sukces dla ZSK na Licealiadzie lekkoatlatycznej!

II miejsce zdobyła reprezentacja ZSK w klasyfikacji męskiej szkół ponadpodstawowych biorących udział w tegorocznych Indywidualnych Mistrzostwach w Lekkiej Atletyce, które odbyły się 06.10.2021 r. na stadionie Golęcin w Poznaniu.
Reprezentacja naszej szkoły zdobyła aż 7 medali w tym 4 złote, 2 srebrne i 1 brązowy. Ogromny wysiłek włożony przez wszystkich naszych reprezentantów przyczynił się do zdobycia drugiego miejsca w rankingu męskim poznańskich szkół ponadpodstawowych.

liceliada ZSK

Złote medale dla ZSK zdobyli: Wiktor Smura z 3C, Jakub Nowicki z 3GD, Piotr Cholewicki z 4D, Artur Stachowiak z 4D. Srebrny medal otrzymała Michalina Michta z 1D i Łukasz Szczyt z 4C, a brązowy nasza sztafeta szwedzka w składzie: Piotr Cholewicki z 4D, Kamil Sierszchulski z 3A, Bartosz Grek z 3GD i Jakub Nowicki z 3GD.

Więcej szczegółów o wydarzeniach sportowych z udziałem naszych uczniów na FB Sport w ZSK: https://www.facebook.com/Sport-w-ZSK-203062933211024

Skip to content