loader image

Szczepimy się!

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie

Zgodnie z zaleceniami Ministra Edukacji i Nauki i Ministra Zdrowia prowadzimy w szkole akcję informacyjną dotyczącą szczepienia uczniów przeciwko COVID-19. W załączniku list Ministra Zdrowia skierowany do nauczycieli i rodziców oraz deklaracja na szczepienia.

Szczepienia można przeprowadzić w dowolnym czasie i punkcie szczepień na terenie Poznania. W przypadku zainteresowania szczepieniem w ramach akcji szczepień organizowanej przez szkołę proszę o wypełnienie i podpisanie załączonej deklaracji, którą uczniowie powinni dostarczyć do wychowawcy klasy najpóźniej do 8 września br. W zależności od liczby zainteresowanych osób zorganizujemy w szkole lub poza szkołą punkt szczepień. O miejscu i terminie szczepienia poinformujemy w terminie późniejszym.

Ryszard Pyssa

Dyrektor szkoły

LIST MINISTRA ZDROWIA – plik

deklaracja na szczepienia – plik

Zespół Szkół Komunikacji im. Hipolita Cegielskiego
Skip to content