loader image

Drodzy Kandydaci do klas dwujęzycznych

W czwartek 10 czerwca 2021 roku o godzinie 14.00 (ze względów organizacyjnych) sprawdzian kompetencji z języka angielskiego odbędzie się na sali gimnastycznej Zespołu Szkół Komunikacji – ul. Czajcza 14.
Proszę zabrać ze sobą legitymację szkolną i długopis. Na test może przyjść tylko osoba zdrowa, bez objawów chorobowych kompatybilnych z Covid-19. Kandydaci powinni stosować się do zasad obowiązujących podczas pandemii Covid-19 (dystans społeczny, dezynfekcja i maseczki podczas wchodzenia na salę egzaminacyjną).
LISTA KANDYDATÓW – plik
Na test proszę przyjść odpowiednio wcześniej, według poniższego harmonogramu:
  • kandydaci na liście od numeru 1. do 50. o godzinie 13.15
  • kandydaci na liście od numeru 51. do 100. o godzinie 13.30
  • kandydaci na liście od numeru 101. do 142. o godzinie 13.45
Życzymy powodzenia 🙂
Szkolna Komisja Rekrutacyjna