Konkursy

Wiadomości

Ogólnopolski Konkurs Programistyczny Hack Heroes dla uczniów szkół średnich, to wspólna inicjatywa Fundacji Media 3.0 i SAP SE, realizowana od 2016 i wpisująca się w coroczne obchody Europejskiego Tygodnia Kodowania. Konkurs odbywa się pod honorowym patronatem Ministerstwa Cyfryzacji.

Konkurs jest skierowany do uczniów szkół średnich z terenu całej Polski. Podczas trwania tegorocznego CodeWeeka od 5-25 października szkolne lub międzyszkolne zespoły będą mogły przygotowywać swoje programistyczne projekty przy wsparciu mentorów Fundacji i SAP SE, po czym zostaną one poddane ocenie profesjonalnego jury! Najlepsze pomysły zostaną nagrodzone!

Tegoroczna pula nagród wynosi 10 tys. zł. Temat przewodni tegorocznych zmagań zostanie podany 5 października na stronie www.hackheroes.pl

Link do regulaminu konkursu: http://hackheroes.pl/regulamin.html,
Zapraszamy do udziału w konkursie.

Więcej informacji u nauczycieli programowania!

Zapraszam do wzięcia udziału w XVI edycji Konkursu Poezji i Piosenki Irlandzkiej, którego finał odbędzie się w Poznaniu 18 października w auli Szkoły Muzycznej II stopnia im. M. Karłowicza przy ul. Solnej w Poznaniu.

ZSK konkurs poezji irlandzkiej

Informacje na temat konkursu na stronie www.angielskiprogram.edu.pl

Zgłoszenia do konkursu przyjmuje p. Sandra Lasota.

Termin zgłoszenia 8.10.2019.

Miło mi poinformować o nowej edycji konkursu – mistrzostw w programowaniu! Konkurs skierowany jest do uczniów szkół podstawowych i średnich. Szkolnym opiekunem jest prof. Agata Lerczak.

Więcej informacji na temat konkursu na stronie www.pixchallenge.org.

Aplikację można pobrać ze strony www.pixblocks.com.

Nadchodzące wydarzenia

 1. Stypendystka projektu SCHULWÄRTS w ZSK!

  Wrzesień 30 @ 08:00 - Grudzień 20 @ 17:00
 2. Warsztaty otwartości

  Listopad 20
 3. Zbiórka krwi

  Listopad 21 @ 09:00 - 14:00
 4. Świąteczna wycieczka do Drezna

  Grudzień 6