Samoobrona dla każdego!

Opublikowano Małgorzata Tomczak-Niewiada

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych nauczycieli i uczniów ZSK na zajęcia z samoobrony, które odbędą się

15 lutego w czwartek w sali gimnastycznej na ulicy Czajczej 14. Zaczynamy o godzinie 11 do 13.

Zabrać ze sobą strój sportowy, wodę do picia oraz dobry humor!

Na zajęciach pokażemy chwyty obronne przed napastnikiem, który trzyma poszkodowanego za: ręce, ubranie, szyję, w pasie, obrona przed kopnięciami i uderzeniem. W tym czasie będzie możliwość poćwiczenia sobie poznanych chwytów oraz doskonalenie swojej sprawności fizycznej.

Chętnych prosimy o wcześniejsze potwierdzenie obecności u organizatorów.

Organizator- nauczyciele wychowania fizycznego – instruktor samoobrony Magdalena Śliwa oraz Małgorzata Tomczak-Niewiada

© 2013 Zespół Szkół Komunikacji im. Hipolita Cegielskiego | Biuletyn Informacji Publicznej
ul. Fredry 13, 61-701 Poznań, tel. 61 852 06 42, fax 61 851 01 19 | e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. | NIP: 778-13-82-559 | REGON: 639801521