XVI Regionalny Konkurs Matematyczny

Opublikowano Alicja Gizelska

Dnia 7 czerwca 2018r , w Czarnkowie, odbył się XVI Regionalny Konkurs Matematyczny dla klas I, w którym biorą udział najlepsi uczniowie wyłonieni w finale Międzyszkolnego Konkursu "Supermatematyk" z powiatów: poznańskiego, pilskiego, gnieźnieńskiego, złotowskiego i czarnkowsko-trzcianeckiego Nasze Technikum Komunikacji z dumą reprezentowało 4 uczniów. Wszyscy wrócili z dyplomem i nagrodą. Konkurs organizowany jest w dwóch kategoriach: dla liceów ogólnokształcących i osobno dla techników.


Wśród tegorocznych laureatów w kategorii technikum są uczniowie:

Fiilp Wachowiak z kl.I E - II miejsce

Jakub Kałuża z kl.ID - III miejsce

Stefan Obara z kl.IC - IV miejsce

Krzysztof Szmyt z kl.I E - VI miejsce

                                                                                                                      Gratulujemy !

Więcej informacji na:

https://www.czarnkowsko-trzcianecki.pl/aktualnosci/najlepsi-matematycy-z-regionu.html

© 2013 Zespół Szkół Komunikacji im. Hipolita Cegielskiego | Biuletyn Informacji Publicznej
ul. Fredry 13, 61-701 Poznań, tel. 61 852 06 42, fax 61 851 01 19 | e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. | NIP: 778-13-82-559 | REGON: 639801521