Sukces na Konkursie Języka Angielskiego w Gruzji!

Opublikowano Ewa Iwaniec

Z przyjemnością informujemy, że uczennica klasy 3TD Karolina Sytek wygrała Konkurs Języka Angielskiego w Zestafoni (Gruzja).

GRATULUJEMY!!!

Kolejne miejsca na podium przypadły w udziale przedstawicielom szkół z Gruzji (2 miejsce) i Słowacji (3 miejsce). Zadaniem uczestników w pierwszej części rywalizacji było rozwiązanie testu gramatycznego. Kolejnym etapem było przedstawienie prezentacji multimedialnej, której tematem były: „ CULTURAL AND HISTORICAL MONUMENTS OF YOUR COUNTRY AND NATIONAL DISHES.” (prezentacja ZSK została przygotowana przy ogromnym wkładzie pracy Jakuba Brodowiaka z klasy 3 TD – dziękujemy)

Delegacja naszej szkoły, na czele z panią dyrektor mgr Agnieszką Brych wzięła udział w uroczystych obchodach 20-lecia Szkoły „Ornati” w Zestafoni. Jubileusz szkoły został uświetniony wspaniałym programem artystycznym przygotowanym przez młodzież i nauczycieli. Można w nim było podziwiać piękne gruzińskie tańce a także posłuchać pieśni i poezji. Dla uczestników obchodów jubileuszu zostały również zorganizowane wycieczki do stolicy Gruzji – Tbilisi oraz do Batumi - kurortu nad Morzem Czarnym.

 

© 2013 Zespół Szkół Komunikacji im. Hipolita Cegielskiego | Biuletyn Informacji Publicznej
ul. Fredry 13, 61-701 Poznań, tel. 61 852 06 42, fax 61 851 01 19 | e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. | NIP: 778-13-82-559 | REGON: 639801521