FILM I PRELEKCJA O KRESACH

Opublikowano Marek Grzegorz Nowak

8 czerwca uczniowie klasy 1C zobaczyli film „Zapomnij o kresach” i wysłuchali krótkiej pogadanki na temat ludobójstwa na Polakach dokonanego przez nacjonalistów ukraińskich.

Wrażenie zrobił film, w którym wypowiadają się naoczni świadkowie rzezi na Polakach w okresie działania UPA. Spotkanie było dowodem na to, że nie można lekceważyć prawdy. Nic nie jest w porządku, aż do czasu, kiedy ta prawda stanie się wszechobecna.

Prelekcję poprowadził Piotr Szelągowski Prezes Wielkopolskiego Stowarzyszenia Kresowego, absolwent szkoły.

FILM I PRELEKCJA O KRESACH  
FILM I PRELEKCJA O KRESACH  
FILM I PRELEKCJA O KRESACH  
FILM I PRELEKCJA O KRESACH  
FILM I PRELEKCJA O KRESACH  
FILM I PRELEKCJA O KRESACH  
FILM I PRELEKCJA O KRESACH  
FILM I PRELEKCJA O KRESACH  
FILM I PRELEKCJA O KRESACH  

© 2013 Zespół Szkół Komunikacji im. Hipolita Cegielskiego | Biuletyn Informacji Publicznej
ul. Fredry 13, 61-701 Poznań, tel. 61 852 06 42, fax 61 851 01 19 | e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. | NIP: 778-13-82-559 | REGON: 639801521