PRZYSZLI KOLEJARZE NA WYKŁADZIE

Opublikowano Marek Grzegorz Nowak

6 listopada w godzinach 13.00-15.00 uczniowie klasy 1A, 2F i 3F w zawodach kolejowych, wysłuchali wykładu pana Ryszarda Jaworskiego, który specjalnie przyjechał do nas do szkoły z Warszawy, z firmy KOLEN.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA, aby przedstawić działanie i zastosowanie dwukierunkowego ogranicznika niskonapięciowego TZD-1NR, który przeznaczony jest do instalowania w systemie uszynień grupowych w układzie otwartym w odniesieniu do konstrukcji wsporczych sieci trakcyjnej prądu stałego oraz do uszynień otwartych obiektów inżynieryjnych wymagających uszynienia.

Warto podkreślić, że ograniczniki TZD-1NR mogą być stosowane we wszystkich przypadkach niezależnie od rezystancji doziemnej chronionego obiektu.

Ogranicznik ten został szkole sprzedany-podarowany za symboliczną złotówkę, za co bardzo serdecznie dziękujemy.

Osobą sprawczą całego wydarzenia był nauczyciel przedmiotów zawodowych kolejowych Zdzisław Filipek.


PRZYSZLI KOLEJARZE NA WYKŁADZIE
PRZYSZLI KOLEJARZE NA WYKŁADZIE
PRZYSZLI KOLEJARZE NA WYKŁADZIE
PRZYSZLI KOLEJARZE NA WYKŁADZIE
PRZYSZLI KOLEJARZE NA WYKŁADZIE
PRZYSZLI KOLEJARZE NA WYKŁADZIE
PRZYSZLI KOLEJARZE NA WYKŁADZIE
PRZYSZLI KOLEJARZE NA WYKŁADZIE
PRZYSZLI KOLEJARZE NA WYKŁADZIE
PRZYSZLI KOLEJARZE NA WYKŁADZIE
PRZYSZLI KOLEJARZE NA WYKŁADZIE
PRZYSZLI KOLEJARZE NA WYKŁADZIE

© 2013 Zespół Szkół Komunikacji im. Hipolita Cegielskiego | Biuletyn Informacji Publicznej
ul. Fredry 13, 61-701 Poznań, tel. 61 852 06 42, fax 61 851 01 19 | e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. | NIP: 778-13-82-559 | REGON: 639801521