optionen handel.

Informacje dla kandydatów do klas I

Kandydaci zakwalifikowani do Technikum Komunikacji i XXXII Liceum Ogólnokształcącego proszeni są o dostarczenie następujących dokumentów:

  1. oryginał świadectwa ukończenia gimnazjum i oryginał zaświadczenia o wynikach testu gimnazjalnego,
  2. dwa zdjęcia,
  3. karta zdrowia,
  4. zaświadczenie lekarskie wydane przez lekarza medycyny pracy o braku przeciwwskazań do nauki w zawodzie (technik elektronik, elektroenergetyk transportu szynowego, automatyk)

do sekretariatu Zespołu Szkół Komunikacji (ul. Fredry 13) najpóźniej do czwartku 19 lipca 2018 roku do godziny 12.00.

Sekretariat przyjmuje i wydaje dokumenty codziennie w godzinach od 9.00 do 13.00.

Odbiór świadectw dojrzałości

We wtorek 3 lipca 2018 roku w godzinach od 9.00 do 11.00 wychowawcy klas maturalnych będą wydawać świadectwa dojrzałości swoim absolwentom. 

 

RANKING

Portal WaszaEdukacja.pl  po raz drugi zaprezentował ranking liceów i techników z osiemnastu miast  na terenie naszego kraju. System rankingowy został rozbudowany i obejmował wyniki z egzaminu maturalnego na poziomie podstawowym i rozszerzonym oraz wyniki z olimpiad przedmiotowych krajowych i międzynarodowych. W technikach dodatkowym kryterium branym pod uwagę były również wyniki z egzaminów zawodowych.W tym rankingu   trzy najlepsze szkoły z danego miasta otrzymały złoty, srebrny lub brązowy order za odpowiednio pierwsze, drugie lub trzecie miejsce na podium.Znalezione obrazy dla zapytania wasza edukacja pl
 
Miło nam poinformować, że nasza szkoła zdobyła złoty order - znalazła się na I miejscu wśród najlepszych techników miasta Poznania.

https://waszaedukacja.pl/artykuly/ranking-liceow-i-technikow-2018

GRATULUJEMY

Z radością informujemy, że uczeń klasy 3F Kuba Wojtyś zakwalifikował się do ogólnopolskiego etapu konkursu “Olimpiada Solidarności Dwie dekady historii”.

logo olimpiada 1

Trzymamy kciuki i życzymy dalszych sukcesów!

ZAPROSZENIE

Wszystkich uczniów zainteresowanych historią najnowszą a szczególnie tragicznymi wydarzeniami związanymi ze Zbrodnią Katyńską zapraszamy do odwiedzania stron prowadzonych przez Stowarzyszenie Współpracy ze Wschodem MEMORAMUS:  www.memoramus.pl   oraz https://www.facebook.com/memoramus/

W związku z przypadającą w kwietniu 78. Rocznicą Zbrodni zachęcamy do przygotowania plakatów na szkolną wystawę.

Osoby zainteresowane proszone są o kontakt z p. Kamilą Kościelniak.

 

© 2013 Zespół Szkół Komunikacji im. Hipolita Cegielskiego | Biuletyn Informacji Publicznej
ul. Fredry 13, 61-701 Poznań, tel. 61 852 06 42, fax 61 851 01 19 | e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. | NIP: 778-13-82-559 | REGON: 639801521