Spontaniczny Konkurs Informatyczny (SKI)

FaceBook
Opublikowano Karolina Kawczyn

Już 3 października rozpocznie się Spontaniczny Konkurs Informatyczny (SKI), organizowany przez Instytut Informatyki Uniwersytetu Wrocławskiego.

Konkurs ten jest stowarzyszony z Akademickimi Mistrzostwami Polski w Programowaniu Zespołowym (AMPPZ), które odbędą się we Wrocławiu w dniach 26-27 października. Wzorem lat ubiegłych, reprezentacje najlepszych szkół (wyłonionych według reguł określonych w regulaminie SKI) zostaną zaproszone do udziału poza konkursem w AMPPZ.

Informacje o konkursie są na stronie http://www.solve.edu.pl/~ski/

Odbędą się trzy rundy o rosnącym poziomie trudności. W każdej do rozwiązania będzie od dwóch do czterech zadań.

W załączniku więcej informacji (format DOCX)

Załączniki:
Pobierz plik (SKI.docx)SKI.docx31 kB
 

© 2013 Zespół Szkół Komunikacji im. Hipolita Cegielskiego | Biuletyn Informacji Publicznej
ul. Fredry 13, 61-701 Poznań, tel. 61 852 06 42, fax 61 851 01 19 | e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. | NIP: 778-13-82-559 | REGON: 639801521