optionen handel.

Dwie strony Sieci - zapraszamy do projektu

Opublikowano Agata Wojcieszak

Wydział Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu drugi rok z rzędu zorganizował akcję profilaktyczno – informacyjną „Dwie strony sieci”, dotyczącą zagrożeń wynikających z nieprawidłowego wykorzystywania Internetu.

MiłoszPrzymusiński3C_strona.png

Przedsięwzięcie jest częścią projektu „Obserwatorium Zagrożeń dla Ludzi Młodych”. Policyjni profilaktycy wraz ze swoimi partnerami w dziedzinie bezpieczeństwa, będą edukować młodzież, kadrę pedagogiczną i rodziców w zakresie bezpiecznego wykorzystywania wirtualnej sieci.

Kila klas z naszej szkoły miało przyjemność uczestniczyć w warsztatach i projekcji filmu. Teraz chcemy zachęcić społeczność szkolną do włączenia się do akcji. Niebawem w szkole rozpoczniemy warsztaty, zaprezentujemy prace plastyczne, zaprosimy ciekawych gości.

Chętni, którzy chcą dołączyć do akcji  - zapraszamy! Do zobaczenia!

 

© 2013 Zespół Szkół Komunikacji im. Hipolita Cegielskiego | Biuletyn Informacji Publicznej
ul. Fredry 13, 61-701 Poznań, tel. 61 852 06 42, fax 61 851 01 19 | e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. | NIP: 778-13-82-559 | REGON: 639801521